Got 0 bytes response, method=default Response decode error CHORZÓW BATORY, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/PARAFIE/CHORZOW_BATORY/Wniebowziecia/CHORZOW_BATORY_Wniebowziecia_NMP (1).JPG. Dostępna ilość pamięci: -26738688 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1281600 bajtów.

ul. Farna 3, 41-506 Chorzów

tel. 32 246 28 76

www.wnmpchorzow.parafia.info.pl

Proboszcz:
     ks. Piotr Berger

Wikariusze:
     ks. Marcin Niesporek
     ks. Adam Meyer

Inni księża:
     ks. Kazimierz Folkert - rezydent
     ks. Franciszek Gruszka
     ks. Zygmunt Klose

Dekanat:  Chorzów Batory

Liczba parafian:          11100
Data odpustu:            15 sierpnia
Wieczna adoracja:      26.01., 25.10.
Msze św. niedzielne:  8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 15.00, 17.00, sobota: 18.00
Msze św. w tygodniu:  7.00, 8.00, 18.00

Inne kościoły i kaplice:
- kaplica w Zakładzie Opiekuńczym AMICUS, Msze św. niedz. 7.00.
- kaplica w Hospicjum, Msze św. w czwartki i niedziele o godz. 8.00

Cmentarz:  parafialny

{gallery rows=1 cols=4}/PARAFIE/CHORZOW_BATORY/Wniebowziecia{/gallery}

Ulice: Batorego do 44, Bema, Dyrekcyjna, Farna, Francuska, Gagarina, Graniczna,  Hutnicza, Kaliny od 38, Karłowicza, Karpacka, Karwińska, Kochanowskiego, Kochłowicka, Konarskiego, 16 Lipca, Ks. Bp. Lisieckiego, Lukasińskiego, Ks. Machy, Mickiewicza, Odrowążów, Pl. Olimpijczyka Henryka Nowary, Orląt, Prosta, Racjonalizatorów, Stalowa, Ks. Strzybnego, Szczepańska, Szpitalna, Ks. Bp. Włodarskiego, Wrocławska, Zwycięstwa, Żelazna, Żółkiewskiego.