Got 0 bytes response, method=default Response decode error SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE-BYTKÓW, Ducha Świętego

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/PARAFIE/SIEMIANOWICE/BYTKOW/SIEMIANOWICE_BYTKOW_Ducha_Swietego (1).jpg. Dostępna ilość pamięci: -26738688 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1320000 bajtów.

ul. Węglowa 7a, 41-106 Siemianowice Śląskie
tel: 32 228 20 19

www.bytkow.wiara.org.pl

Proboszcz: ks. Tomasz Kopczyk

Wikariusze:

ks. Wojciech Dytko
          ks. Wojciech Waszczak
          ks. Michał Mendakiewicz

Dekanat:  Siemianowice Śląskie
Liczba parafian:  19000
Data odpustu: uroczystość Zesłania Ducha Świętego
Wieczna adoracja: 18.05.

Msze św. niedzielne: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 15.00, 17.00, 20.00, sobota: 18.00
Msze św. w tygodniu: 7.00, 8.00, 18.00, I czw. 20.30, I pt. 19.00 (młodzieżowa)

Inne kościoły i kaplice: kaplica na cmentarzu

{gallery}PARAFIE/SIEMIANOWICE/BYTKOW{/gallery}

Ulice: Aleja Młodych, Bema, Boh. Westerplatte, Broniewskiego, Bytkowska, Chorzowska, Chrobrego, Drzymały, Duracza, Górna, Grunwaldzka, Gwardii Ludowej, Jagiełły Władysława, Kapicy, Krasickiego, Królowej Jadwigi, Lange Oskara, Łokietka, Majcherczyka-Zdana, Mikołaja, Morcinka, Niepodległości, Ogińskiego, Polaczka, Popka, Pronobisa, Prusa, Skrzeka Wójcika, Stęślickiego J.N., Szarych Szeregów, Telewizyjna,  Waloszka, Watoły, Węglowa, Wróblewskiego, Zgrzebnioka, ZHP, Zubrzyckiego.

Cmentarz: parafialny