Got 0 bytes response, method=default Response decode error MYSŁOWICE-BRZĘCZKOWICE, Matki Bożej Bolesnej

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/PARAFIE/MYSLOWICE/BRZECZKOWICE/MYSLOWICE_BRZECZKOWICE_MB_Bolesnej (1).jpg. Dostępna ilość pamięci: -27000832 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1616400 bajtów.

ul. Gen. Jerzego Ziętka 25, 41-400 Mysłowice
tel: 32 494 42 64, 783 316 270

www.brzeczkowice.katowice.opoka.org.pl

Proboszcz: ks. Grzegorz Wita

Wikariusze:
       ks. Dawid Stawski
       ks. Wojciech Kamiński

Dekanat:  Mysłowice
Liczba parafian:  9608
Data odpustu: niedziela po 15 września
Wieczna adoracja: 25.06.

Msze św. niedzielne:  7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 15.00, 19.00, sobota: 18.00
Msze św. w tygodniu:  8.00, 18.00

Inne miejscowości: Słupna

{gallery}PARAFIE/MYSLOWICE/BRZECZKOWICE{/gallery}

Ulice: Bławatków, Brzęczkowicka, Dziewanny,Głowackiego, Gwardii Ludowej, Kard. Hlonda Augusta, Ks. Kani Józefa, Kawy Franciszka, Kolejki Konnej, Kolejowa, Korczaka, Korfantego, Krótka, Mielęckiego, Miła, Nad Przemszą,  Ks. Nygi Jana,  Oświęcimska, Podgórska, Polna, Portowa, Promenada, Rumiankowa, Rzeczna, Saperów Śląskich, Skośna, Stadionowa, Stoińskiego, Sułkowskiego, Wały Bernarda, Wiśniowa, Zielona, Gen. Ziętka Jerzego, Żeromskiego, Żytnia.

Cmentarz: parafialny