ul. Edmunda Kokota 152, 41-711 Ruda Śląska

Liczba parafian:  7356
Data odpustu: niedziela po 22 lipca
Wieczna adoracja: 22.02.

Msze św. niedzielne:  6.30, 8.00, 10.00, 11.30, (14.00 - chrzcielna w IV niedzielę miesiąca) 16.00, sobota: 18.00
Msze św. w tygodniu:  7.30, 18.00, (pt. 16.00 szkolna)

Ulice: Admiralska, Basenowa, Bema, Bielszowicka, Broniewskiego, Budowlanych, Chroboka Maksymiliana, Cicha, Dolna, Drzymały, Fińska, Gęsia, Górna, Grottgera, Husarska, Jasna, Jasińskiego, Jaworowa, Jedności, Jodłowa, Jordana, Kasprowicza, Kokota Edmunda 68-268, Komuny Paryskiej, Kossaka, Kowaczka, Krzywa, Kwiatowa, Lelewela, Łokietka, Mirosławskiego Ludwika, Mokra, Na Piaski, Narutowicza, Ks. Niedzieli Józefa, Obrońców Pokoju, Pawłowska 1-40, PCK, Piernikarczyka, Pionierów, Poligonowa, Powstańców, Poznańska, Równoległa, Rycerska, Słoneczna, Sportowców, Szkolna, Szymanowskiego, Twaruszki, Ułańska, Ustronna, Węzłowa, Wideckiego, Wierzbowa, Wiosenna, Wróblewskiego, Wypoczynkowa, Zajęcza, Zielona.

Cmentarz: parafialny

Święto Rodziny