Got 0 bytes response, method=default Response decode error RUDA ŚLĄSKA-NOWY BYTOM, Świętego Pawła

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/PARAFIE/RUDA_SLASKA/NOWY_BYTOM/RUDA_SLASKA_NOWY_BYTOM_Pawla (1).JPG. Dostępna ilość pamięci: -26738688 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1616400 bajtów.

Pl. Jana Pawła II nr 5, 41-709 Ruda Śląska
tel: 32 248 75 58

www.swpawel.rudasl.wiara.pl

Proboszcz: ks. Jan Janiczek

Wikariusze:
        ks. Tomasz Cieciura
        ks. Kamil Kiszewski

Inni księża: ks. Bogdan Biela

Dekanat:  Ruda Śląska
Liczba parafian:  12000
Data odpustu: niedziela po 28 czerwca
Wieczna adoracja: stała całodzienna

Msze św. niedzielne:  6.30 (oprócz VII i VIII, 8.00, 10.00, 11.30, 14.00 (I  niedz. m-ca), 18.00, 20.00 (VII-VIII), sobota: 18.00
Msze św. w tygodniu:  7.00, 8.00, 18.00 oraz czw. 16.30 szkolna

{gallery}PARAFIE/RUDA_SLASKA/NOWY_BYTOM{/gallery}

Ulice: Chorzowska, Czarnoleśna, Damrota, Dobrej Nadziei, Furgoła, Grochowska, Gwardii Ludowej, Gen. Hallera, Kolejowa, Kolista, Konstytucji, Kościuszki, Krasickiego, Łączna, Markowej, Mieszka I, Niedurnego, Objazdowa, Parkowa, Pl. Jana Pawła II, Planty Kowalskiego, Podgórze, Pokoju, Ratowników, Rudzka, Smolenia, Spółdzielcza, Szarotek, Ks. Szymały, Wojska Polskiego, Żelazna.

Cmentarz: komunalny