ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 2, 43-190 Mikołów

ks. Dariusz Grodoń
       ks. Maciej Kuś
       ks. Sławomir Tyburski

Inni księża: ks. Jan Brol, kapelan szpitalny i w Domu Generalnym Sióstr Boromeuszek
                ks. Jan Klyczka, rezydent, penitencjarz w bazylice św. Wojciecha

Dekanat:  Mikołów
Liczba parafian: 19000
Data odpustu: niedziela po 22 kwietnia
Wieczna adoracja: stała całodzienna

Msze św. niedzielne: 6.00, 7.30, 9.00, 10.00 (kościół MB Śnieżnej), 10.30, 12.00, 14.00, 17.30, 20.00, sobota: 18.00
Msze św. w tygodniu: 6.30, 8.00, 18.00

Inne kościoły i kaplice:
1. kościół Matki Bożej Śnieżnej, Msze św. niedz. 10.00 (IX-V);
2. kaplica w Domu Generalnym Sióstr Boromeuszek;
3. kaplica Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza w Szpitalu Powiatowym, ul. Waryńskiego.

Domy zakonne: Siostry Boromeuszki, Dom Generalny, ul. Okrzei 27

Ulice: Bp. Bandurskiego, Bema, Bluszcza, Boczna, Bolesława Śmiałego, Braterska, Bromboszcza, Broniewskiego, Brzoskwiniowa, Cmentarna, Damrota, Dąbrowskiego, Dębowa, Długa, Dołowa, Działkowców, Filaretów, Gimnazjalna, Górnicza, Os. Grunwaldzkie, Gwarków, Janasa, Jaskrów, Jaśminów, Jaworowa, Jedności, Jodłowa, Kasztanowa, Katowicka, Płk. Kiełbasy, Klonowa, Os. Kochanowskiego, Koja Jana, Kolejowa, Kolonia Wojewódzka, Konstytucji 3 Maja, Kopaniny, Kopernika, Korczaka, Kowalska, Krakowska, Krawczyka, Krótka, Kwietna, Lipowa, Lompy, 1 Maja, Matejki, Miarki Karola, Młyńska, Modrzewiowa, Musioła Ludwika, Na Wzgórzu, Os. Norwida, Nowa, Nowy Świat, Okrzei, Orzechowa, Planty, Plebiscytowa, Podleska, Południowa, Poprzeczna, Powstańców, Prusa Konstantego, Przyjaciół, Pszczyńska, Rajcy, Rolnicza, Rybickiego, Rybnicka, Rynek, Sambora, Sądowa, Skłodowskiej, Skośna, Skotnica, Skrajna, Słoneczna, Os. Słowackiego, Stara Droga, Stawowa, Stroma, Strzechy, 27 Stycznia, Ks. Szafranka, Szarotek, Taborowa Kępa, Towarowa, Waryńskiego, Wąska, Wiejska, Wiosenna, Wiśniowa, Wodna, Wodociągowa, Wojaczka Rafała, Wronia, Wrzosowa, Wschodnia, Kard. Wyszyńskiego, Wyzwolenia, Żniwna, Żwirki i Wigury 1-24.

Cmentarz: parafialny

Rok Miłosierdzia