Got 0 bytes response, method=default Response decode error PIEKARY ŚLĄSKIE-JÓZEFKA, Świętego Józefa

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/PARAFIE/PIEKARY/JOZEFKA/PIEKARY_SLASKIE_JOZEFKA_Jozefa (1).jpg. Dostępna ilość pamięci: -27000832 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1401600 bajtów.

ul. Kościelna 21, 41-943 Piekary Śląskie
tel: 32 287 24 50

www.jozefka.wiara.org.pl

Proboszcz:   ks. Grzegorz Brzyszkowski

Wikariusze:
          ks. Artur Więcek
          ks. Szymon Kubica

Dekanat:  Piekary Śląskie
Liczba parafian:  8980
Data odpustu: niedziela po 30 kwietnia
Wieczna adoracja: 19.10.

Msze św. niedzielne:  6.30, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 16.00 (w sobotę 17.00)
Msze św. w tygodniu:  7.00, 8.00, 18.00 (VII i VIII - 8.00, 18.00)

{gallery}PARAFIE/PIEKARY/JOZEFKA{/gallery}

Ulice: Gen. Andersa Władysława, Armii Krajowej, Astrów, Azalii, Bazaltowa, Bratków, Bursztynowa, Ks. Czempiela Józefa, Diamentowa, Fiołków, Gajowa, Goździków, Granitowa, Groszkowa, Gen. Hallera Józefa, Papieża Jana Pawła II (bez nr 44), Gen. Jankego Zygmunta, Kamienna, Gen. Kleeberga Franciszka, Konwaliowa, Kościelna, Liliowa, Maciejków, Gen. Maczka Stanisława, Makowa,  Mastalerza Stanisława, Mirtowa, Gen. Okulickiego Leopolda, Olimpijska, Perłowa, Polna, Roweckiego Stefana, Równoległa, Różana, Rubinowa, Słoneczna, Stawowa, Mjr. Sucharskiego Henryka, Szmaragdowa, Szparagowa,  Turkusowa, Ustronna, Ks. kpt. Waculika Gerarda, Wiosenna.

Cmentarz: parafialny