Got 0 bytes response, method=default Response decode error JANKOWICE PSZCZYŃSKIE, Świętego Izydora

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/PARAFIE/MIEDZNA/JANKOWICE_P/JANKOWICE_PSZCZYNSKIE_Izydora (1).jpg. Dostępna ilość pamięci: -26738688 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1298400 bajtów.

ul. Baziowa 22, 43-215 Jankowice k. Pszczyny
tel./fax
32 211 50 26

Proboszcz:     ks. Eugeniusz Chudek

Dekanat:   Miedźna
Liczba parafian:  2395
Data odpustu: druga niedziela maja
Wieczna adoracja: 05.02.
Msze św. niedzielne:  7.30, 9.15, 11.00, 15.00, sobota: 16.00
Msze św. w tygodniu:  pn.,śr. 7.00, wt.,czw.,pt. 17.00

Cmentarz: parafialny

{gallery}PARAFIE/MIEDZNA/JANKOWICE_P{/gallery}

Ulice: Akacjowa, Baziowa, Biała, Borowikowa, Dzika, Grabowa, Jarzębinowa, Jelenia, Jodłowa, Kasztanowa, Nowa, Piaskowa, Przyśnicza, Pszczelarska, Sarenek, Skotnicza, Szewczyka, Wspólna, Zachodnia, Zacisze, Zacisze, Zagajniki, Zgodna, Złote Łany, Żubrów.