Got 0 bytes response, method=default Response decode error ĆWIKLICE, Świętego Marcina

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/PARAFIE/MIEDZNA/CWIKLICE/CWIKLICE_Marcina (1).JPG. Dostępna ilość pamięci: -26738688 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1625400 bajtów.

ul. A. Zawadzkiego 9, 43-229 Ćwiklice
tel: 32 211 21 94; fax 32 211 21 94

www.marcin-cwiklice.pl

Proboszcz:      ks. Sylwester Suchoń

Wikariusz:       ks. Marek Wójcicki

Dekanat:                       Miedźna
Liczba parafian:             3300
Data odpustu:               Św. Marcina - 11 listopada,
                                      Narodzenia NMP - niedziela po 8 września
Wieczna adoracja:        08.08.

Msze św. niedzielne:     7.30, 9.30, 11.00, 15.30, sobota: 17.00
Msze św. w tygodniu:   17.00

Cmentarz:   parafialny

Inne miejscowości: Rudołtowice

{gallery}PARAFIE/MIEDZNA/CWIKLICE{/gallery}

Ulice:  Andersa, Dębina, Grzybowa, Jagodowa, Jedenastego Listopada, Kalinowa, Klonowa, Kombatantów, Kopańskiego, A. Krzywoń, Maczka, Męczenników Oświęcimskich, Obrońców Pokoju, Orzechowa, Owocowa, Rudawki, Sikorskiego, Sosnkowskiego, Spokojna, Strzelców Podhalańskich, Witosa, Wolności, Wycecha, Zawadzkiego.