Got 0 bytes response, method=default Response decode error CZERNICA, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/PARAFIE/PSZOW/CZERNICA/CZERNICA_NMP_Krolowej_Polski (1).jpg. Dostępna ilość pamięci: -26738688 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1274400 bajtów.

ul. Sobieskiego 15, 44-282 Czernica

tel. 32 430 57 50

www.czernica.wiara.pl

Proboszcz:     ks. Eugeniusz Twardoch

Inni księża:    ks. Ryszard Lapczyk, rezydent

Dekanat:  Pszów

Liczba parafian:            2510
Data odpustu:              3 maja
Wieczna adoracja:       19.02.
Msze św. niedzielne:    7.30, 10.30, 16.00, sobota: 17.00
Msze św. w tygodniu:   17.00, pon. 8.00

Cmentarz: parafialny

Inne miejscowości:  Łuków Śląski

{gallery}PARAFIE/PSZOW/CZERNICA{/gallery}

Ulice:  Barcioka, Biskupa, Buczyna, Dębowa, Dworska, Graniczna, Hallera, Jana, Kolejowa, Leśna, Lipowa, Łączna, Młyńska, Oborska,  Osadowa, Podleśna, potokowa, Powstańców, Reja, Sobieskiego, Stara, Stawowa, Wąwozowa, Wolności, Zielona.