Got 0 bytes response, method=default Response decode error RYBNIK, Świętego Józefa Robotnika

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/PARAFIE/RYBNIK/JR/RYBNIK_Jozefa_Robotnika (1a).JPG. Dostępna ilość pamięci: -27000832 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1063800 bajtów.

ul. gen. Józefa Hallera 19, 44-200 Rybnik
tel: 32 422 69 82; fax 32 422 69 86

www.franciszkanie.rybnik.pl

Proboszcz: o. Mateusz Roman SMOLARCZYK OFM

Wikariusz:

o. Tytus Boguszyński OFM, dyskret, duszpasterz parafialny, asystent młodzieży franciszkańskiej

Inni ojcowie:

o. Artemiusz Waldemar Fronia OFM, wikariusz domu, ekonom, katecheta, Kronikarz klasztorny

br. Jordan Wojciech Gazda OFM, dyskret, zakrystian

o. Bogumił Janusz Sokołowski OFM, stacjonariusz

o. dr Marian Henryk Jankowski OFM, stacjonariusz

o. Bartosz Jerzy Szymorek OFM, stacjonariusz

o. Gilbert Jan Ciomperlik OFM, stacjonariusz

br. Joachim Wojciech Sendecki OFM, furtian

o. Magnus Marcin Kula OFM, doktorant KUL

o. Jędrzej Rafał Róg OFM, katecheta

o. Pacyfik Maksymilian Gawlik OFM, rezydent w Rybniku-Stodołach

o. Honoriusz Glensk OFM, penitencjarz stały w bazylice laterańskiej (Rzym)

br. Ananiasz Jaskólski OFM, misjonarz w Betlejem (Ziemia Święta)

o. Zacheusz Dulniok OFM, proboszcz parafii Krzyża Świętego w Nikozji (Cypr)

o. Norman Samsel OFM, misjonarz w Republice Środkowoafrykańskiej

o. Kajetan Filipowicz OFM, duszpasterz parafialny w Unterstein i Ramsau - klasztor w Berchtesgaden (Niemcy)

Dekanat:  Rybnik
Liczba parafian:  8650
Data odpustu: 1 maja
Wieczna adoracja: 11.10.

Msze św. niedzielne:  6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 16.30, 19.00, sobota: 18.30
Msze św. w tygodniu:  6.30, 7.00, 8.00, 18.30

Inne kościoły i kaplice: kaplica w klasztorze Zakonu Braci Mniejszych

Domy zakonne: Ojcowie Franciszkanie, ul. gen. Józefa Hallera 19

{gallery}PARAFIE/RYBNIK/JR{/gallery}

Ulice: P. Cierpioła, Dworek, Grunwaldzka do 9, Gwarków, gen. Józefa Hallera 20a-39, Hibnera 1 i 3, św. Jadwigi, św. Józefa 5-20a, Kilińskiego, Komuny Paryskiej, Krzyżowa, Lektorska, Łanowa, Łąkowa, Nad Potokiem, ks. J. Popiełuszki, Poprzeczna, Raciborska 28-82, 27-141, Reymonta, Rolnicza, Sławików, Smolna, Szczęść Boże, Szkolna, Targowa 15ab, Wiejska, Wodzisławska 8-88, Zamysłowska, Zebrzydowicka 2-22, Zgrzebnioka.