Got 0 bytes response, method=default Response decode error KATOWICE-ZAŁĘŻE, Świętego Józefa

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/PARAFIE/KATOWICE_ZALEZE/ZALEZE/KATOWICE_ZALEZE_Jozefa (10).JPG. Dostępna ilość pamięci: -27000832 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1279200 bajtów.

ul. Gliwicka 76, 40-854 Katowice
tel: 32 254 28 49

www.zaleze.archidiecezjakatowicka.pl

Proboszcz:
       ks. Jerzy Słota

Wikariusze:
       ks. Marek Wachowiak
       ks. Marek Organista

Inni duchowni:
ks. Władysław Basista, rezydent
br. Artur Aliszewski OFMCap
br. Zbigniew Kołodziejczyk OFMCap
br. Przemysław Tomas OFMCap

Dekanat:  Katowice-Załęże
Liczba parafian:  11100
Data odpustu: 1 maja
Wieczna adoracja: 26.08.

Msze św. niedzielne:  7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 15.30, 18.00, sobota: 18.00, 16.30 (w języku niemieckim, oprócz VII-VIII)
Msze św. w tygodniu: 8.00, 18.00

Inne kościoły i kaplice:
1. kaplica w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym;

2. kaplica w domu Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów;
3. kaplica na probostwie

Domy zakonne: Siostry Jadwiżanki, ul. Gliwicka 78

Cmentarz: parafialny

{gallery}PARAFIE/KATOWICE_ZALEZE/ZALEZE{/gallery}

Ulice: Anioła, Badury, Bocheńskiego (część), Bogusławskiego, Borysa, Bracka, Cholewy, Ciemały, Czoika, Dudka, Gliwicka, Gminna, Grządziela, Janasa, Kempki, Klimczoka, Koczeby, Kupca Jana, Lelewela, Lisa, Macieja, Mamoka, Marcina, Musialika, Narutowicza, Ondraszka, Piechy, Pokoju, Ks. Pośpiecha, Pukowca, 18 Sierpnia, Skrzeka, Szewczenki, Ślusarska, Tokarska, Wiśniowa, Wolnego, Wolskiego, Wyplera Jana, Zamułkowa, Zarębskiego, Żelazna.