Got 0 bytes response, method=default Response decode error KATOWICE-SZOPIENICE, Świętej Jadwigi Śląskiej

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/PARAFIE/KATOWICE_BOGUCICE/SZOPIENICE_J/KATOWICE_SZOPIENICE_Jadwigi_Slaskiej (1).jpg. Dostępna ilość pamięci: -27000832 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1620000 bajtów.

Pl. Powstańców Śląskich 3, 40-377 Katowice
tel: 32 256 93 71

www.swjadwiga.katowice.opoka.org.pl

Proboszcz:
          ks. Grzegorz Krząkała

Wikariusze:
           ks. Sławomir Maćkowiak
           ks. Paweł Habrajski
           ks. Marek Niewęgłowski

Dekanat:  Katowice-Bogucice
Liczba parafian:  13200
Data odpustu: niedziela po 15 października
Wieczna adoracja: 21.01.

Msze św. niedzielne:  7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 18.30 (VII-VIII po południu tylko o 17.00), sobota: 18.00
Msze św. w tygodniu:  6.30 (oprócz VII-VIII), 8.00, 18.00

Inne kościoły i kaplice: kaplica w domu zakonnym Sióstr Boromeuszek, Msze św. niedz. 9.00.

Domy zakonne: Siostry Boromeuszki, ul. Brynicy 14

{gallery rows=1 cols=4}/PARAFIE/KATOWICE_BOGUCICE/SZOPIENICE_J{/gallery}

Ulice: Bednarska, Bp. Bednorza Herberta, Brynicy, Chemiczna, Ciesielska, Kantorówny Józefy, Kołodziejska, Krakowska, 11 Listopada, Lwowska, Morawa, Obrońców Westerplatte (część), Ogród Dworcowy, Olchawy Stanisława, Osiedlowa, Pl. Powstańców Śląskich, Przelotowa, Ratuszowa, Roździeńska (część), Stawiska, Mjr. Sucharskiego Henryka, Szabelniana, Szyb Wodny, Wałowa, Wańkowicza Melchiora, Wiosny Ludów, Woźniaka, Wypoczynkowa, Zamenhofa.

Cmentarz:·parafialny