SOBOTA: II Tydzień Wielkanocny
CZYTANIA: Dz 6,1-7; J 6,16-21
ROCZNICA URODZIN:: 1960 - ks. Zygmunt Klim; 1985 - ks. Sławomir Tyburski
ROCZNICA ŚMIERCI:: 1980 † Stanisław Chwila, Katowice; 1999 † Wilhelm Wrona, Niedobczyce (Chorzów)
26. rocznica śmierci bp. Herberta Bednorza

-"Księże, może byłem bardzo wymagający od wszystkich księży, jednak jeszcze więcej wymagałem od siebie, a wszystko co robiłem, robiłem z myślą o dobru Kościoła"

Ks. Bp Herbert Bednorz

Czwarty biskup diecezji katowickiej. W dniu dzisiejszym (12 kwietnia) przypada 26 rocznica jego śmierci. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Abp Skworc w Katowicach Panewnikach: Święcenia in aeternum, na wieczność

- Przez wezwanie Ducha Świętego, modlitwę i nałożenie apostolskich dłoni, zostaniecie posłani, aby iść i głosić Ewangelię wszelkiemu stworzeniu, aby stać się świadkami Zmartwychwstałego

Święto Caritas

- Naszym pierwszym charytatywnym działaniem powinno być otwarcie się na Jezusa –  zaapelował bp Marek Szkudło 11 kwietnia do uczestników Święta Caritas Archidiecezji Katowickiej,

Katowice: Święto Caritas

Zgodnie z tradycją w sobotę poprzedzającą Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 11 kwietnia br., odbędzie się Święto Caritas Archidiecezji Katowickiej.

ul. Kościelna 14, 41-404 Mysłowice
tel: 32 222 26 09

Proboszcz: ks. Paweł Bubalik

Wikariusz:  ks. Rudolf Reszka

Dekanat:  Mysłowice
Liczba parafian:  4747
Data odpustu: pierwsza niedziela czerwca
Wieczna adoracja: 19.11.

Msze św. niedzielne:  6.30, 8.00, 9.30, 11.15, 15.30, sobota: 18.00
Msze św. w tygodniu:  8.00, 18.00 oraz pt. 16.00 szkolna

Inne kościoły i kaplice: kaplica w domu zakonnym Sióstr Służebniczek

Domy zakonne: Siostry Służebniczki NMP, ul. Cmentarna 6

Ulice: Boczna, Brzezińska, Brzozowa, Chrzanowska, Cmentarna, Damrota, Dębowa, Dolna 2-22, Dworcowa, Fabryczna, Hetmańskiego, Jagodowa, Jaśminowa, Jaworowa, Kasztanowa, Konopnickiej 37-41, 18-22, Kościelna, Ks. Kudery Jana, Laryska 1-85, Leśna, Malinowa, Orzeszkowej, Piaskowa, Różana, Reja Mikołaja, Spokojna, Starowiejska, Szkolna, Transportowców, Tulipanów, Wodna, Wrzosowa, Wybickiego 1-13.

Cmentarz: parafialny

1. Sylwetka