Modlitwa Jubileuszowa

Dziś, w święto Świętego Floriana - patrona Archidiecezji Katowickiej,pragniemy po raz pierwszy wznieść do Boga Modlitwę Jubileuszową,której tekst jest specjalnie dedykowany naszemu Kościołowi lokalnemu.

Gość czeka na zdjęcia z „majówek”

Przez cały maj przesyłać można fotografie zrobione przy kapliczkach lub przydrożnych krzyżach.

Lekcja uczciwości, honoru, patriotyzmu i politycznej kultury

- We własnym obowiązku odkryć cząstkę obowiązku ojczystego – apelował metropolita katowicki abp Wiktor Skworc 3 maja br.

Katowice: Msza św. w intencji Ojczyzny

W niedzielę, 3 maja br. o godz. 10.30 w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach zostanie odprawiona Msza św. intencji naszej Ojczyzny.

Pielgrzymka do Dachau

Środa, 29 kwietnia br., obchodzona była jako Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego. W tym dniu przypadała też 70. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau,

ul. Wilcza 11, 43-100 Tychy
tel: 32 216 85 50

www.wilkowyje.pl

Proboszcz: ks. Michał Macherzyński

Dekanat:  Tychy Stare
Liczba parafian:  1350
Data odpustu: pierwsza niedziela sierpnia
Wieczna adoracja: 20.01.

Msze św. niedzielne:  8.00, 11.00, 16.00, sobota: 17.00
Msze św. w tygodniu:  pn.,śr. 18.00, wt.,czw. 8.00, pt. 16.00

Ulice: Browar Obywatelski, Browarowa, Chłodnicza, Dojazdowa, Graniczna, Leśna, Łąkowa, Mikołowska, Młyńska, Sosnowa, Szkolna, Wałowa, Wąska, Wesoła, Wiejska, Wierzbowa, Wilcza, Wiśniowa, Wrzosowa.

1. Sylwetka
  2. Nauczanie