PIĄTEK: III Tydzień Zwykły
CZYTANIA: Hbr 10,32-39; Mk 4,26-34
ROCZNICA URODZIN:: 1942 - ks. Edward Piegza, 1962 - ks. Józef Dombek, 1963 - ks. Zbigniew Stalmach, 1976 - ks. Wojciech Winkler
ROCZNICA ŚMIERCI:: 1939 † Emil Müller, Połomia (Głogówek); 1981 † Bronisław Cichy, Łaziska Górne
Jubileuszowa Pielgrzymka Chorych

W dziękczynienie za 90 lat istnienia naszego lokalnego Kościoła wpisujemy kolejną inicjatywę duszpasterską: archidiecezjalną pielgrzymkę osób chorych, niepełnosprawnych, ich najbliższych oraz wszystkich chętnych do Lourdes.

Uświadamiajcie i głoście historie wywiezionych z Górnego Śląska!

W niedzielę, 25 stycznia br., o godz. 12.00  metropolita katowicki abp Wiktor Skworc odprawił w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach Mszę św. w intencji ofiar Tragedii Górnośląskiej z roku 1945.

70. rocznica Tragedii Górnośląskiej

Kalendarium wydarzeń zorganizowanych dla uczczenia 70. rocznicy Tragedii Górnośląskiej przez Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach.

Nabożeństwo ekumeniczne w kaplicy WŚSD

Nieszpory ekumeniczne 19 stycznia br. zgromadziły w Katowicach duchownych oraz wiernych różnych chrześcijańskich wyznań.

Te Deum Laudamus

Rocznica powstania diecezji jest okazją do dziękczynnego Te Deum. List pasterski na początek roku obchodów 90-lecia utworzenia archidiecezji katowickiej.

ul. Murckowska 147, 41-408 Mysłowice
tel: 32 222 39 32

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.parafialawki.c0.pl

Proboszcz: ks. Stanisław Achtelik

Dekanat:  Mysłowice
Liczba parafian:  890
Data odpustu: niedziela po uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Wieczna adoracja: 04.03.

Msze św. niedzielne:  9.30, 11.15, 15.30, sobota: 16.00
Msze św. w tygodniu:  17.00

Inne miejscowości: Krasowy (część)

Ulice: Kasprowicza, Krasowska, Makuszyńskiego, Murckowska, Plebiscytowa (część).

Cmentarz: parafialny

1. Sylwetka