Modlitwa Jubileuszowa

Dziś, w święto Świętego Floriana - patrona Archidiecezji Katowickiej,pragniemy po raz pierwszy wznieść do Boga Modlitwę Jubileuszową,której tekst jest specjalnie dedykowany naszemu Kościołowi lokalnemu.

Gość czeka na zdjęcia z „majówek”

Przez cały maj przesyłać można fotografie zrobione przy kapliczkach lub przydrożnych krzyżach.

Lekcja uczciwości, honoru, patriotyzmu i politycznej kultury

- We własnym obowiązku odkryć cząstkę obowiązku ojczystego – apelował metropolita katowicki abp Wiktor Skworc 3 maja br.

Katowice: Msza św. w intencji Ojczyzny

W niedzielę, 3 maja br. o godz. 10.30 w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach zostanie odprawiona Msza św. intencji naszej Ojczyzny.

Pielgrzymka do Dachau

Środa, 29 kwietnia br., obchodzona była jako Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego. W tym dniu przypadała też 70. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau,

ul. Murckowska 147, 41-408 Mysłowice
tel: 32 222 39 32

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.parafialawki.c0.pl

Proboszcz: ks. Stanisław Achtelik

Dekanat:  Mysłowice
Liczba parafian:  890
Data odpustu: niedziela po uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Wieczna adoracja: 04.03.

Msze św. niedzielne:  9.30, 11.15, 15.30, sobota: 16.00
Msze św. w tygodniu:  17.00

Inne miejscowości: Krasowy (część)

Ulice: Kasprowicza, Krasowska, Makuszyńskiego, Murckowska, Plebiscytowa (część).

Cmentarz: parafialny

1. Sylwetka