5 NIEDZIELA: WIELKANOCNA
CZYTANIA: Dz 9,26-31; 1 J 3,18-24; J 15,1-8
ROCZNICA URODZIN:: 1973 - ks. Artur Więcek; 1985 - ks. Paweł Czyrnik
ROCZNICA ŚMIERCI:: 1984 † Walter Pietrucha, Pruchna; 2011 † Józef Adamczyk, Rybnik - Orzepowice (Dębieńsko)
Katowice: Msza św. w intencji Ojczyzny

W niedzielę, 3 maja br. o godz. 10.30 w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach zostanie odprawiona Msza św. intencji naszej Ojczyzny.

Pielgrzymka do Dachau

Środa, 29 kwietnia br., obchodzona była jako Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego. W tym dniu przypadała też 70. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau,

Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego

- Wracamy dzisiaj pamięcią, która jednak jest przede wszystkim modlitwą do czasów, w których potęga ciemności mogła złamać niejedno ludzkie serce i zniszczyć w niejednym sercu wiarę i nadzieję

Piekarskie refleksje SMS'owe

Zapraszamy do pogłębionej refleksji modlitewnej, inspirowanej tym razem myślami wybranymi z homilii wygłoszonych podczas Pielgrzymek Piekarskich.

Papieskie dary dla Piekar

Wiadomość o obchodach 90-lecia koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Piekarskiej dotarła do Watykanu. 22 kwietnia 2015 roku przejdzie do historii piekarskiego Sanktuarium.

ul. A. Zawadzkiego 9, 43-229 Ćwiklice

tel: 32 211 21 94; fax 32 211 21 94

www.marcin-cwiklice.pl

Proboszcz:      ks. Sylwester Suchoń

Wikariusz:       ks. Marek Wójcicki

Dekanat:                       Miedźna
Liczba parafian:             3300
Data odpustu:               Św. Marcina - 11 listopada,
                                      Narodzenia NMP - niedziela po 8 września
Wieczna adoracja:        08.08.

Msze św. niedzielne:     7.30, 9.30, 11.00, 15.30, sobota: 17.00
Msze św. w tygodniu:   17.00

Cmentarz:   parafialny

Inne miejscowości: Rudołtowice

Ulice:  Andersa, Dębina, Grzybowa, Jagodowa, Jedenastego Listopada, Kalinowa, Klonowa, Kombatantów, Kopańskiego, A. Krzywoń, Maczka, Męczenników Oświęcimskich, Obrońców Pokoju, Orzechowa, Owocowa, Rudawki, Sikorskiego, Sosnkowskiego, Spokojna, Strzelców Podhalańskich, Witosa, Wolności, Wycecha, Zawadzkiego.

1. Sylwetka
  2. Nauczanie