Got 19995 bytes response, method=default Response decode error Zapraszamy na "Betlejem w Spodku"

Zapraszamy na "Betlejem w Spodku"

betlejem w spodku 2017 stronaBetlejem w Spodku odbędzie się 29 grudnia 2017 roku. Zapraszamy.

Odwiedzimy 12 miast. Zaśpiewamy ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w oryginalnych aranżacjach. Usłyszymy utwory tak wyjątkowe, jak m. in., starą hebrajską pieśń szabatową, starogrecką kolędę z Kapadocji, czy też kolędę węgierską i czeską. Na scenie 360* pojawią się wielkie gwiazdy polskiej estrady. m. in., Natalia Kukulska, Kasia Moś, Igor Herbut, Mietek Szcześniak, Daria Zawiałow, Beata Bednarz, Mate.O, Agnieszka Musiał, Adam Krylik czy Dana Vinnycka także w zaskakujących duetach. Wokalistom będzie towarzyszyć AUKSO – jedna z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie oraz specjalnie na Betlejem w Polsce zostanie stworzony międzynarodowy zespół muzyczny. Wokalistom będzie towarzyszyć chór…, czyli my – około 100 tysięcy widzów, którzy podczas koncertów oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez ponad 2 godziny – tyle, ile trwać będzie każdy z koncertów.

Podczas Betlejem w Polsce 2017/2018 stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Każdy z nas, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na kolejnych przystankach trasy koncertowej, by razem świętować Boże Narodzenia i kultywować jego piękną, polską tradycję.

Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar: spotkajmy się w centrach naszych miast, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia! By podzielić się tą radością z innymi! By „Głodnych nakarmić”.

Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.

Betlejem w Spodku już 29 grudnia 2017 r w Katowicach.

Bilety dostępne na: www.bilety24.pl www.betlejemwpolsce.pl oraz w zainteresowanych parafiach.