SOBOTA: II Tydzień Wielkanocny
CZYTANIA: Dz 6,1-7; J 6,16-21
ROCZNICA URODZIN:: 1960 - ks. Zygmunt Klim; 1985 - ks. Sławomir Tyburski
ROCZNICA ŚMIERCI:: 1980 † Stanisław Chwila, Katowice; 1999 † Wilhelm Wrona, Niedobczyce (Chorzów)

ZAPROSZENIE MŁODZIEŻY DO KATEDRY NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ

Droga Młodzieży!

1 maja bieżącego roku, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, odbędzie się oczekiwana przez wszystkich beatyfikacja Ojca Świętego Jana Pawła II. Ważnym etapem przygotowania do tej uroczystości będzie tegoroczna Niedziela Palmowa. Jest ona diecezjalnym etapem kolejnego XXVI Światowego Dnia Młodzieży w Madrycie przeżywanego pod hasłem: Zakorzenieni i zbudowani na Chrystusie, mocni w wierze (por. Kol 2,7).

Drodzy młodzi Przyjaciele!

Serdecznie wszystkich zapraszam 17 kwietnia br. do naszej katowickiej archikatedry. Uroczysta celebracja Eucharystii rozpocznie się o godz. 14.00.

Zachęcam Was do licznego udziału w tym niezwykłym spotkaniu. Niech stanie się ono dla Was okazją do pogłębienia Komunii z Bogiem.

Wszystkim z serca błogosławię na drogę do Katowic, kandydata do Europejskiej Stolicy Kultury.

Katowice, 4.04.2011 r.

Szczęść Boże!