Dzisiaj
ŚRODA: ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY, ZAK., patronki Europy #
CZYTANIA: Ga 2,19-20; J 15,1-8 (tom VI)
ROCZNICA URODZIN: 1962 - ks. Marek Płaza; 1963 - ks. Józef Sołtys; 1986 - ks. Jakub Szymon
ROCZNICA ŚMIERCI: 1951 + kard. Adam Stefan Sapieha; 1973 + Władysław Kręczkowski; 1974 + Adolf Gawłowski; 1984 + Michał Kałuża; 1984 + Piotr Kornas

Parafie

  1. ADAMOWICE, Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów
  2. BEŁK, Świętego Jana Sarkandra
  3. BIERUŃ NOWY, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  4. BIERUŃ NOWY, Świętej Barbary
  5. BIERUŃ STARY, Świętego Bartłomieja Apostoła
  6. BOJSZOWY, Narodzenia świętego Jana Chrzciciela
  7. BOJSZOWY NOWE, Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych
  8. BRZEŹCE, Matki Bożej Szkaplerznej
  9. BUKÓW, Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  10. BYTOM, Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika
  11. BYTOM-ŁAGIEWNIKI ŚLĄSKIE, Świętego Jana Nepomucena
  12. CHEŁM ŚLĄSKI, Trójcy Przenajświętszej
  13. CHORZÓW, Ducha Świętego
  14. CHORZÓW, Świętego Antoniego z Padwy
  15. CHORZÓW, Świętego Floriana
  16. CHORZÓW, Świętego Józefa
  17. CHORZÓW, Świętego Wawrzyńca
  18. CHORZÓW, Świętej Barbary
  19. CHORZÓW, Świętej Jadwigi Śląskiej
  20. CHORZÓW BATORY, Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza
  21. CHORZÓW BATORY, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  22. CHORZÓW BATORY, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  23. CHORZÓW STARY, Świętej Marii Magdaleny
  24. CHORZÓW-KLIMZOWIEC, Świętego Franciszka z Asyżu
  25. CHORZÓW-MACIEJKOWICE, Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Rozalii
  26. CHUDÓW, Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów
  27. ĆWIKLICE, Świętego Marcina
  28. CZARKÓW, Świętego Józefa Robotnika
  29. CZERNICA, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  30. CZERWIONKA-LESZCZYNY, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  31. CZERWIONKA-LESZCZYNY, Świętego Andrzeja Boboli
  32. CZERWIONKA-LESZCZYNY, Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
  33. CZERWIONKA-LESZCZYNY-CZUCHÓW, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  34. CZERWIONKA-LESZCZYNY-DĘBIEŃSKO, Świętego Jerzego
  35. CZYŻOWICE, Chrystusa Króla
  36. FRYDEK, Najświętszej Maryi Panny Królowej Wszechświata
  37. GASZOWICE, Opatrzności Bożej
  38. GIERAŁTOWICE, Matki Bożej Szkaplerznej
  39. GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ, Świętego Jerzego
  40. GODÓW, Świętego Józefa Robotnika
  41. GOLASOWICE, Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  42. GOŁKOWICE, Podwyższenia Krzyża Świętego i świętej Anny
  43. GORZYCE, Świętego Anioła Stróża
  44. GOSTYŃ ŚLĄSKA, Podwyższenia Krzyża Świętego
  45. GOSTYŃ ŚLĄSKA, Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  46. GÓRA, Świętej Barbary
  47. GRZAWA, Męczeństwa świętego Jana Chrzciciela
  48. IMIELIN, Matki Bożej Szkaplerznej
  49. JANKOWICE PSZCZYŃSKIE, Świętego Izydora
  50. JANKOWICE RYBNICKIE, Bożego Ciała
  51. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, Matki Bożej Częstochowskiej
  52. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, Miłosierdzia Bożego
  53. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  54. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
  55. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, Podwyższenia Krzyża Świętego
  56. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, Świętego Brata Alberta
  57. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, Świętej Barbary i świętego Józefa
  58. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ-BORYNIA, Matki Bożej Piekarskiej
  59. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ-BZIE ZAMECKIE, Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  60. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ-DUBIELEC, Najświętszej Maryi Panny Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej
  61. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ-GÓRNE, Świętej Katarzyny
  62. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ-MOSZCZENICA ŚLĄSKA, Matki Bożej Różańcowej
  63. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ-RUPTAWA, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  64. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ-SZEROKA, Wszystkich Świętych
  65. JEJKOWICE, Matki Bożej Szkaplerznej i świętego Piusa X
  66. KATOWICE, Chrystusa Króla
  67. KATOWICE, Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  68. KATOWICE, Podwyższenia Krzyża Świętego i świętego Herberta
  69. KATOWICE, Przemienienia Pańskiego
  70. KATOWICE, Świętego Kazimierza Królewicza, parafia wojskowa
  71. KATOWICE, Świętego Michała Archanioła
  72. KATOWICE, Świętej Rodziny i świętego Maksymiliana Kolbego
  73. KATOWICE, Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  74. KATOWICE, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  75. KATOWICE-BOGUCICE, Świętego Szczepana
  76. KATOWICE-BRYNÓW, Najświętszych Imion Jezusa i Maryi
  77. KATOWICE-BRYNÓW, Podwyższenia Krzyża Świętego
  78. KATOWICE-DĄB, Świętych Jana i Pawła Męczenników
  79. KATOWICE-DĄBRÓWKA MAŁA, Świętego Antoniego z Padwy
  80. KATOWICE-GISZOWIEC, Świętego Stanisława Kostki
  81. KATOWICE-GISZOWIEC, Świętej Barbary
  82. KATOWICE-JANÓW, Świętej Anny
  83. KATOWICE-JÓZEFOWIEC, Świętego Józefa Robotnika
  84. KATOWICE-KOSTUCHNA, Trójcy Przenajświętszej
  85. KATOWICE-KOSZUTKA, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  86. KATOWICE-MURCKI, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  87. KATOWICE-OCHOJEC, Świętego Jacka
  88. KATOWICE-OSIEDLE TYSIĄCLECIA, Matki Bożej Piekarskiej
  89. KATOWICE-OSIEDLE TYSIĄCLECIA, Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych
  90. KATOWICE-PANEWNIKI, Świętego Ludwika Króla i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  91. KATOWICE-PIOTROWICE, Matki Bożej Fatimskiej
  92. KATOWICE-PIOTROWICE, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  93. KATOWICE-PIOTROWICE, Najświętszego Serca Pana Jezusa i świętego Jana Bosko
  94. KATOWICE-PODLESIE ŚLĄSKIE, Matki Bożej Częstochowskiej
  95. KATOWICE-STARE PANEWNIKI, Świętego Antoniego z Padwy
  96. KATOWICE-SZOPIENICE, Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  97. KATOWICE-SZOPIENICE, Świętej Jadwigi Śląskiej
  98. KATOWICE-WEŁNOWIEC, Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
  99. KATOWICE-ZADOLE, Matki Bożej Różańcowej
  100. KATOWICE-ZARZECZE, Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
  101. KATOWICE-ZAWODZIE, Opatrzności Bożej
  102. KATOWICE-ZAŁĘSKA HAŁDA, Świętych Cyryla i Metodego
  103. KATOWICE-ZAŁĘŻE, Świętego Józefa
  104. KNURÓW, Matki Bożej Częstochowskiej
  105. KNURÓW, Świętych Cyryla i Metodego
  106. KNURÓW-KRYWAŁD, Świętego Antoniego z Padwy
  107. KNURÓW-SZCZYGŁOWICE, Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata
  108. KOBIELICE, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  109. KOBIÓR, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  110. KOBYLA, Niepokalanego Serca Maryi
  111. KROSTOSZOWICE, Świętego Jana Nepomucena
  112. KRYRY, Świętego Karola Boromeusza
  113. KRZYŻOWICE, Świętego Michała Archanioła
  114. KSIĄŻENICE, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  115. LĘDZINY, Matki Bożej Różańcowej
  116. LĘDZINY, Świętego Klemensa
  117. LĘDZINY, Świętej Anny
  118. LĘDZINY-GÓRKI, Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  119. LĘDZINY-GOŁAWIEC, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  120. LĘDZINY-HOŁDUNÓW, Chrystusa Króla
  121. LUBOMIA, Świętej Marii Magdaleny
  122. LYSKI, Świętej Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
  123. ŁĄKA, Świętego Mikołaja
  124. ŁAZISKA GÓRNE, Matki Bożej Królowej Różańca Świętego
  125. ŁAZISKA GÓRNE, Męczeństwa świętego Jana Chrzciciela
  126. ŁAZISKA GÓRNE, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  127. ŁAZISKA RYBNICKIE, Wszystkich Świętych
  128. MARKLOWICE, Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika
  129. MARKLOWICE-CHAŁUPKI, Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  130. MIEDŹNA, Świętego Klemensa Papieża i Męczennika
  131. MIĘDZYRZECZE, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  132. MIKOŁÓW, Najświętszej Maryi Panny Matki Zbawiciela
  133. MIKOŁÓW, Świętego Wojciecha
  134. MIKOŁÓW-BOROWA WIEŚ, Świętego Mikołaja
  135. MIKOŁÓW-BUJAKÓW, Świętego Mikołaja
  136. MIKOŁÓW-KAMIONKA, Świętego Urbana Papieża i Męczennika
  137. MIKOŁÓW-MOKRE, Świętego Wawrzyńca
  138. MIKOŁÓW-PANIOWY, Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  139. MIKOŁÓW-RETA, Świętego Antoniego z Padwy
  140. MIKOŁÓW-ŚMIŁOWICE, Matki Bożej Częstochowskiej
  141. MSZANA, Świętego Jerzego
  142. MYSŁOWICE, Krzyża Świętego
  143. MYSŁOWICE, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  144. MYSŁOWICE, Ścięcia świętego Jana Chrzciciela
  145. MYSŁOWICE-BRZĘCZKOWICE, Matki Bożej Bolesnej
  146. MYSŁOWICE-BRZEZINKA, Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  147. MYSŁOWICE-DZIEĆKOWICE, Wszystkich Świętych
  148. MYSŁOWICE-JANÓW MIEJSKI, Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny i świętego Maksymiliana Kolbego
  149. MYSŁOWICE-KOSZTOWY, Matki Bożej Częstochowskiej
  150. MYSŁOWICE-KRASOWY, Świętego Józefa
  151. MYSŁOWICE-ŁAWKI, Ciała i Krwi Pańskiej
  152. MYSŁOWICE-MORGI, Świętego Jacka
  153. MYSŁOWICE-WESOŁA, Matki Bożej Fatimskiej
  154. NIEBOCZOWY, Świętego Józefa Robotnika
  155. OLZA, Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
  156. ORNONTOWICE, Świętego Michała Archanioła
  157. ORZESZE, Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  158. ORZESZE, Świętego Wawrzyńca
  159. ORZESZE-GARDAWICE, Świętego Maksymiliana Kolbego
  160. ORZESZE-JAŚKOWICE, Świętego Jana Chrzciciela
  161. ORZESZE-WOSZCZYCE, Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  162. ORZESZE-ZAWADA, Przemienienia Pańskiego
  163. ORZESZE-ZAWIŚĆ, Męczeństwa świętego Jana Chrzciciela
  164. ORZESZE-ZAZDROŚĆ, Miłosierdzia Bożego
  165. ORZESZE-ZGOŃ, Świętego Antoniego z Padwy
  166. OSINY, Ducha Świętego
  167. PALOWICE, Trójcy Przenajświętszej
  168. PANIÓWKI, Świętego Urbana
  169. PAWŁOWICE ŚLĄSKIE, Podwyższenia Krzyża Świętego
  170. PAWŁOWICE ŚLĄSKIE, Świętego Jana Chrzciciela
  171. PIASEK, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  172. PIEKARY ŚLĄSKIE, Imienia Najświętszej Maryi Panny i świętego Bartłomieja Apostoła
  173. PIEKARY ŚLĄSKIE, Świętej Rodziny
  174. PIEKARY ŚLĄSKIE-BRZEZINY ŚLĄSKIE, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  175. PIEKARY ŚLĄSKIE-DĄBRÓWKA WIELKA, Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
  176. PIEKARY ŚLĄSKIE-JÓZEFKA, Świętego Józefa
  177. PIEKARY ŚLĄSKIE-KAMIEŃ, Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  178. PIEKARY ŚLĄSKIE-KOZŁOWA GÓRA, Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  179. PIEKARY ŚLĄSKIE-SZARLEJ, Trójcy Przenajświętszej
  180. PIELGRZYMOWICE, Świętej Katarzyny
  181. POGRZEBIEŃ, Świętego Bartłomieja Apostoła
  182. PORĘBA, Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
  183. POŁOMIA, Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  184. PRZEGĘDZA, Podwyższenia Krzyża Świętego
  185. PRZYSZOWICE, Świętego Jana Nepomucena
  186. PSTRĄŻNA, Świętego Mikołaja
  187. PSZCZYNA, Błogosławionego Jana Pawła II
  188. PSZCZYNA, Miłosierdzia Bożego
  189. PSZCZYNA, Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Częstochowskiej
  190. PSZCZYNA, Wszystkich Świętych
  191. PSZCZYNA-STARA WIEŚ, Świętej Jadwigi Śląskiej
  192. PSZÓW, Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  193. PSZÓW-KALWARIA, Zmartwychwstania Pańskiego
  194. PSZÓW-KRZYŻKOWICE, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  195. RACIBÓRZ-BRZEZIE, Świętych Apostołów Mateusza i Macieja
  196. RADLIN-BIERTUŁTOWY, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  197. RADLIN-GŁOŻYNY, Niepokalanego Serca Maryi
  198. RADOSTOWICE, Imienia Maryi
  199. RADZIONKÓW, Świętego Wojciecha
  200. RADZIONKÓW-ROJCA, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  201. RASZCZYCE, Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  202. ROGÓW, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  203. RUDA ŚLĄSKA, Matki Bożej Różańcowej
  204. RUDA ŚLĄSKA, Świętego Józefa
  205. RUDA ŚLĄSKA POŁUDNIOWA, Świętego Piusa X
  206. RUDA ŚLĄSKA-BIELSZOWICE, Świętej Marii Magdaleny
  207. RUDA ŚLĄSKA-BYKOWINA, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  208. RUDA ŚLĄSKA-BYKOWINA, Świętej Barbary
  209. RUDA ŚLĄSKA-CZARNY LAS, Ducha Świętego
  210. RUDA ŚLĄSKA-GODULA, Ścięcia świętego Jana Chrzciciela
  211. RUDA ŚLĄSKA-HALEMBA, Bożego Narodzenia
  212. RUDA ŚLĄSKA-HALEMBA, Matki Bożej Różańcowej
  213. RUDA ŚLĄSKA-KOCHŁOWICE, Trójcy Przenajświętszej
  214. RUDA ŚLĄSKA-KŁODNICA, Podwyższenia Krzyża Świętego
  215. RUDA ŚLĄSKA-NOWY BYTOM, Świętego Pawła
  216. RUDA ŚLĄSKA-ORZEGÓW, Świętego Michała Archanioła
  217. RUDA ŚLĄSKA-WIREK, Świętego Andrzeja Boboli
  218. RUDA ŚLĄSKA-WIREK, Świętego Wawrzyńca i świętego Antoniego
  219. RUDZICZKA, Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
  220. RYBNIK, Królowej Apostołów
  221. RYBNIK, Matki Bożej Bolesnej
  222. RYBNIK, Matki Bożej Częstochowskiej
  223. RYBNIK, Świętego Antoniego z Padwy
  224. RYBNIK, Świętego Józefa Robotnika
  225. RYBNIK, Świętej Jadwigi Śląskiej
  226. RYBNIK-BOGUSZOWICE, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  227. RYBNIK-BOGUSZOWICE OSIEDLE, Świętej Barbary
  228. RYBNIK-CHWAŁĘCICE, Świętego Jana Nepomucena
  229. RYBNIK-CHWAŁOWICE, Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
  230. RYBNIK-GOLEJÓW, Chrystusa Króla
  231. RYBNIK-KAMIEŃ, Świętego Brata Alberta
  232. RYBNIK-KŁOKOCIN, Świętego Józefa
  233. RYBNIK-LIGOCKA KUŹNIA, Świętego Wawrzyńca
  234. RYBNIK-NIEDOBCZYCE, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  235. RYBNIK-NIEWIADOM, Bożego Ciała i świętej Barbary
  236. RYBNIK-NIEWIADOM, Miłosierdzia Bożego
  237. RYBNIK-OCHOJEC, Matki Bożej Częstochowskiej
  238. RYBNIK-ORZEPOWICE, Świętego Floriana
  239. RYBNIK-PARUSZOWIEC, Świętego Jana Sarkandra
  240. RYBNIK-POPIELÓW, Trójcy Przenajświętszej
  241. RYBNIK-RYBNICKA KUŹNIA, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  242. RYBNIK-WIELOPOLE, Świętej Katarzyny i Matki Bożej Różańcowej
  243. RYBNIK-ZAMYSŁÓW, Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  244. RYDUŁTOWY, Świętego Jerzego
  245. RYDUŁTOWY-ORŁOWIEC, Matki Bożej Uzdrowienia Chorych
  246. RYDUŁTOWY-RADOSZOWY, Świętego Jacka
  247. SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, Krzyża Świętego
  248. SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, Świętego Antoniego z Padwy
  249. SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, Zmartwychwstania Pańskiego
  250. SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE-BAŃGÓW, Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  251. SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE-BAŃGÓW, Świętego Jana Sarkandra
  252. SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE-BYTKÓW, Ducha Świętego
  253. SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE-MICHAŁKOWICE, Świętego Michała Archanioła
  254. SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE-PRZEŁAJKA, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  255. SKRBEŃSKO, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  256. SKRZYSZÓW, Świętego Michała Archanioła
  257. STANOWICE, Świętego Jacka
  258. STUDZIENICE, Świętego Jana Chrzciciela
  259. STUDZIONKA, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  260. SUSZEC, Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika
  261. SYRYNIA, Świętego Antoniego z Padwy
  262. SZCZEJKOWICE, Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łas
  263. SZCZERBICE, Świętego Maksymiliana Kolbego
  264. ŚWIERKLANY, Świętej Anny
  265. ŚWIĘTOCHŁOWICE, Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  266. ŚWIĘTOCHŁOWICE-CHROPACZÓW, Matki Bożej Różańcowej
  267. ŚWIĘTOCHŁOWICE-LIPINY, Świętego Augustyna
  268. ŚWIĘTOCHŁOWICE-PIAŚNIKI, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  269. ŚWIĘTOCHŁOWICE-ZGODA, Świętego Józefa
  270. TURZA ŚLĄSKA, Matki Bożej Fatimskiej
  271. TYCHY, Błogosławionej Karoliny
  272. TYCHY, Ducha Świętego
  273. TYCHY, Miłosierdzia Bożego
  274. TYCHY, Świętego Benedykta, opata
  275. TYCHY, Świętego Franciszka z Asyżu i świętej Klary
  276. TYCHY, Świętego Jana Chrzciciela
  277. TYCHY, Świętego Krzysztofa
  278. TYCHY, Świętego Maksymiliana Kolbego
  279. TYCHY, Świętej Jadwigi Śląskiej
  280. TYCHY, Świętej Marii Magdaleny
  281. TYCHY, Świętej Rodziny
  282. TYCHY-CIELMICE, Narodzenia świętego Jana Chrzciciela
  283. TYCHY-CZUŁÓW, Krzyża Świętego
  284. TYCHY-MĄKOŁOWIEC, Świętego Ojca Pio
  285. TYCHY-PAPROCANY, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  286. TYCHY-URBANOWICE, Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łask
  287. TYCHY-WARTOGŁOWIEC, Świętego Józefa Robotnika
  288. TYCHY-WILKOWYJE, Matki Bożej Królowej Aniołów
  289. WARSZOWICE, Świętego Mikołaja
  290. WILCZA, Świętego Mikołaja
  291. WISŁA MAŁA, Świętego Jakuba Starszego Apostoła
  292. WISŁA WIELKA, Trójc Przenajświętszej
  293. WODZISŁAW ŚLĄSKI, Ducha Świętego
  294. WODZISŁAW ŚLĄSKI, Podwyższenia Krzyża Świętego
  295. WODZISŁAW ŚLĄSKI, Świętego Herberta Biskupa
  296. WODZISŁAW ŚLĄSKI, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  297. WODZISŁAW ŚLĄSKI-JEDŁOWNIK, Matki Bożej Wszechpośredniczki Łask i św. Antoniego z Padwy
  298. WODZISŁAW ŚLĄSKI-KOKOSZYCE, Niepokalanego Serca Maryi
  299. WODZISŁAW ŚLĄSKI-RADLIN II, Świętej Marii Magdaleny
  300. WODZISŁAW ŚLĄSKI-RADLIN GÓRNY, Świętego Izydora
  301. WODZISŁAW ŚLĄSKI-WILCHWY, Matki Bożej Częstochowskiej
  302. WODZISŁAW ŚLĄSKI-WILCHWY, Świętego Wawrzyńca
  303. WODZISŁAW ŚLĄSKI-ZAWADA, Podwyższenia Krzyża Świętego
  304. WOLA, Matki Bożej Piekarskiej
  305. WOLA, Świętego Urbana Papieża i Męczennika
  306. WYRY, Najświętszego Serca Pana Jezusa
  307. ZABRZE-KOŃCZYCE, Bożego Ciała
  308. ZABRZE-MAKOSZOWY, Świętych Jana i Pawła Męczenników
  309. ZABRZE-PAWŁÓW, Świętego Pawła Apostoła
  310. ZWONOWICE, Matki Bożej Różańcowej
  311. ŻORY, Miłosierdzia Bożego
  312. ŻORY, Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika
  313. ŻORY, Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
  314. ŻORY-BARANOWICE, Świętej Jadwigi Śląskiej
  315. ŻORY-KLESZCZÓW, Matki Bożej Częstochowskiej
  316. ŻORY-KLESZCZÓWKA, Świętego Brata Alberta
  317. ŻORY-OSINY, Świętego Józefa Robotnika
  318. ŻORY-ROGOŹNA, Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
  319. ŻORY-RÓJ, Podwyższenia Krzyża Świętego
  320. ŻORY-ROWIEŃ, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

    Arcybiskup

    1. Sylwetka
    2. Nauczanie
    3. Kalendarium

    next
    prev

    Proces Beatyfikacyjny

    Kalendarz

    poprzedni miesiąc Lipiec 2014 >>
    Pn Wt Śr Czw Pt So Ni
    1 2 3 4 5 6
    7 8 9 10 11 12 13
    14 15 16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25 26 27
    28 29 30 31

    bsasi4radio em1jacek wiaraszlakiem  wt gosc