Got 19995 bytes response, method=default Response decode error Świąteczne celebracje biskupów archidiecezji katowickiej (zapowiedź)

Świąteczne celebracje biskupów archidiecezji katowickiej (zapowiedź)

24 grudnia, w dzień Wigilii Narodzenia Pańskiego, który w tym roku zbiega się z IV Niedzielą Adwentu, metropolita katowicki abp Wiktor Skworc odprawi Mszę św. w katowickim areszcie o godz. 9.00. W uroczystość Bożego Narodzenia metropolita katowicki tradycyjnie odprawi w nocy Pasterkę w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach. Będą ją transmitować radio eM i Radio Katowice. Biskup pomocniczy Marek Szkudło w wigilijny wieczór o godz. 22.30 będzie przewodniczył Mszy św. w będącym w budowie kościele Matki Bożej Różańcowej w Rybniku-Niedobczycach, a bp Adam Wodarczyk będzie celebrował Pasterkę w bazylice Ojców Franciszkanów w Panewnikach. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia, abp Wiktor Skworc będzie przewodniczył Mszy św. w bazylice OO. Franciszkanów w Panewnikach o godz. 11.00. Będzie ona transmitowana przez Program TVP 3 Katowice. Bp Marek Szkudło odprawi świąteczną Eucharystię w klasztorze Sióstr Karmelitanek w Katowicach o godz. 9.00. Bp Adam Wodarczyk będzie przewodniczył Eucharystii w Katedrze o godz. 12.00. W drugi dzień świąt metropolita katowicki będzie celebrował Mszę św. w katowickim Karmelu o godz. 9.00, a bp Marek Szkudło w parafii OO. Franciszkanów w Tychach o godz. 12.00.