Got 19995 bytes response, method=default Response decode error 60. rocznica święceń abp. Damiana Zimonia (zapowiedź)

60. rocznica święceń abp. Damiana Zimonia (zapowiedź)

W czwartek, 21 grudnia br., przypada 60. rocznica święceń prezbiteratu arcybiskupa seniora Damiana Zimonia. Jubilat będzie w tym dniu dziękował Bogu za łaskę powołania do służby w kapłaństwie podczas uroczystej Mszy św., sprawowanej o godz. 12.00  w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Zapraszając księży diecezjalnych i zakonnych, siostry zakonne i wiernych świeckich do udziału w tej uroczystości metropolita katowicki abp Wiktor Skworc napisał m.in.: „Dzieląc się tą radosną wiadomością, polecam Czcigodnego Jubilata Waszej modlitwie. Niech będzie ona naszym wspólnym dziękczynieniem Bogu za wszystko, czego dokonał poprzez posługę Arcybiskupa Seniora dla dobra Kościoła lokalnego i powszechnego”.