Got 0 bytes response, method=default Response decode error Msze barbórkowe w mediach (zapowiedź)

Msze barbórkowe w mediach (zapowiedź)

Zgodnie z wieloletnią tradycją w publicznych mediach transmitowane będą Msze św. z górnośląskich parafii z okazji wspomnienia św. Barbary, patronki górników.

W niedzielę, 3 grudnia br., o godz. 9.00 Program I Polskiego Radia transmitować będzie Mszę św. z kościoła pw. św. Piusa X w Rudzie Śl. Eucharystii przewodniczyć będzie katowicki biskup pomocniczy Marek Szkudło.

Tego samego dnia o godz. 13.00 TV Polonia oraz TVP Katowice transmitować będą Mszę św. pod przewodnictwem metropolity katowickiego abp. Wiktora Skworca z kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Anny w Gołkowicach. Tę Mszę św. będzie transmitować również Radio eM.