Got 0 bytes response, method=default Response decode error Katowice: Powakacyjny dzień wspólnoty Ruchu „Światło-Życie” (zapowiedź)

katedra

Katowice: Powakacyjny dzień wspólnoty Ruchu „Światło-Życie” (zapowiedź)

Doroczny powakacyjny dzień wspólnoty Ruchu „Światło-Życie” odbędzie się 3 września w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach. Początek o godz. 14.00.

Do udziału w spotkaniu metropolita katowicki abp Wiktor Skworc zaprosił wszystkich kapłanów prowadzących w tym roku oazy i związanych z Ruchem Światło-Życie, diakonów, kleryków, animatorów i uczestników oaz młodzieżowych, rekolekcji Domowego Kościoła, a także uczestników Oaz Dzieci Bożych.

„Czas wakacji i urlopów był dla nas wielkim darem Pana Boga. Dokonało się w nim dużo dobra, wielu z Was uczestniczyło w rekolekcjach i wakacyjnych dniach formacji. Te wyjątkowe spotkania pozwoliły z pewnością umocnić wiarę, pogłębić świadomość Kościoła  i doświadczyć Bożej łaski” - napisał metropolita katowicki w zaproszeniu.

Po Mszy św.  Radio eM i „Gość Niedzielny” zapraszają wszystkich uczesników na koncert uwielbienia „Muzyka przez duże eM”, który odbędzie się on na deptaku przy Wydziale Teologicznym UŚ.

Arcybiskup

SylwetkaNauczanieKalendarium
kalendarium

POCZTA ELEKTRONICZNA

Nowa poczta

Historia Archidiecezji

historyczna

Galeria

galeria3

Proces Beatyfikacyjny

machaw08

Kalendarz wydarzeń

Instytucje

Duszpasterstwa

Ruchy i stowarzyszenia

Media