Got 0 bytes response, method=default Response decode error Katowice: Powakacyjny dzień wspólnoty Ruchu „Światło-Życie” (zapowiedź)

Katowice: Powakacyjny dzień wspólnoty Ruchu „Światło-Życie” (zapowiedź)

Doroczny powakacyjny dzień wspólnoty Ruchu „Światło-Życie” odbędzie się 3 września w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach. Początek o godz. 14.00.

Do udziału w spotkaniu metropolita katowicki abp Wiktor Skworc zaprosił wszystkich kapłanów prowadzących w tym roku oazy i związanych z Ruchem Światło-Życie, diakonów, kleryków, animatorów i uczestników oaz młodzieżowych, rekolekcji Domowego Kościoła, a także uczestników Oaz Dzieci Bożych.

„Czas wakacji i urlopów był dla nas wielkim darem Pana Boga. Dokonało się w nim dużo dobra, wielu z Was uczestniczyło w rekolekcjach i wakacyjnych dniach formacji. Te wyjątkowe spotkania pozwoliły z pewnością umocnić wiarę, pogłębić świadomość Kościoła  i doświadczyć Bożej łaski” - napisał metropolita katowicki w zaproszeniu.

Po Mszy św.  Radio eM i „Gość Niedzielny” zapraszają wszystkich uczesników na koncert uwielbienia „Muzyka przez duże eM”, który odbędzie się on na deptaku przy Wydziale Teologicznym UŚ.