Got 0 bytes response, method=default Response decode error Katowice: Powakacyjna pielgrzymka ministrantów (zapowiedź)

Katowice: Powakacyjna pielgrzymka ministrantów (zapowiedź)

Doroczna powakacyjna pielgrzymka ministrantów archidiecezji katowickiej odbędzie się w środę, 30 sierpnia br. w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

W programie spotkania:

10.15 – rozśpiewanie, wręczenie nagród zwycięzcom rozgrywek sportowych, przedstawienie przez księży opiekunów przybywających grup ministranckich.

11.00 – konferencja ks. Rafała Skitka prowadzącego w „Małym Gościu Niedzielnym” rubrykę dla ministrantów, Adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej, przygotowanie do Mszy świętej.

12.00 – Uroczysta Eucharystia sprawowana pod przewodnictwem metropolity katowickiego abp. Wiktora Skworca.

Po Mszy św. w programie artystycznym przygotowano m. in. wyjątkowy pokaz akrobacji rowerowych w wykonaniu Piotra Bielaka. Ponadto na ministrantów czeka Fotobudka, symulatory Formuły 1. W ramach edukacji dla bezpieczeństwa na starszych i księży czeka symulator dachowania, alkogogle, refleksomierz czy  symulator zderzeń, a także wiele innych atrakcji.

Więcej informacji http://dmak.info/newsy/wiadomosci-dmak/9602/plan-pielgrzymki