Got 0 bytes response, method=default Response decode error 52. ogólnopolska pielgrzymka osób chorych, niepełnosprawnych i starszych na Jasną Górę (zapowiedź)

PielgrzymkaJasnaGoraW najbliższy czwartek, 6 lipca, we wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, obędzie się 52. Ogólnopolska Pielgrzymka osób chorych, niepełnosprawnych i starszych na Jasną Górę organizowana przez Apostolstwo Chorych.

Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 9.30 w bazylice jasnogórskiej. Mszy świętej o godz. 11.00 przewodniczyć będzie katowicki biskup pomocniczy Marek Szkudło, homilię wygłosi delegat papieża Franciszka, Prałat Jean-Marie Mupendawatu. W programie pielgrzymki ponadto: Różaniec święty, konferencja ks. Adama Pradeli o uzdrowieniu, Droga Krzyżowa prowadzona przez o. Andrzeja Chorążykiewicza, kamilianina, dyrektora DPS w Zabrzu oraz nabożeństwo lourdzkie z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w Kaplicy Cudownego Obrazu.