Got 0 bytes response, method=default Response decode error Tychy: IV Kongres Misyjny Archidiecezji Katowickiej (zapowiedź)

Tychy: IV Kongres Misyjny Archidiecezji Katowickiej (zapowiedź)

IV Kongres Misyjny Archidiecezji Katowickiej odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia br., w parafii pw. bł. Karoliny Kózkówny w Tychach. Początek o godz. 9.30. Hasło tegorocznego Kongresu brzmi: „Idźcie i głoście!”.

Do udziału w Kongresie zaproszeni są członkowie parafialnych Kól Misyjnych zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci, a także wszyscy sympatycy misji.

Program:

9.30 powitanie,

9.45 spotkanie w grupach wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli),

11.00 Eucharystia (przewodniczy bp Adam Wodarczyk),

12.30 posiłek i animacje misyjne,

14.00 nabożeństwo misyjne i rozesłanie,

ok. 14.30 zakończenie

W przededniu Kongresu, w piątek, 21 kwietnia, o godz. 17.00 na Wydziale Teologicznym UŚ odbędzie się dyskusja panelowa młodzieżowych wolontariatów misyjnych na temat aktualnych wyzwań i owoców misyjnego zaangażowania młodych. Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele salezjańskiego wolontariatu misyjnego z Krakowa, krakowskiego wolontariatu misyjnego ojców kombonianów Tucum, werbistowskiego wolontariatu Apollos z Nysy oraz salwatoriańskiego wolontariatu misyjnego Salvator z Trzebini.