Got 0 bytes response, method=default Response decode error Szósta edycja koncertu „Bądź jak Jezus”

Wystąpią artyści z Polski i z zagranicy, którzy zaśpiewają i zagrają na scenie BJJ: Hillsong London (UK), Leeland (USA), Natalia Niemen, Maleo Reggae Rockers, Gabriela Gąsior & Holy Noiz oraz New Day. Ponadto u boku gwiazd koncertu zaprezentuje się zespół/wykonawca wyłoniony w ramach 1. edycji Międzynarodowego Konkursu Muzycznego „Non-stop CCM”, otrzymując tytuł muzycznego odkrycia roku 2015 współczesnej muzyki chrześcijan w Polsce.

Bądź Jak Jezus! to wielki koncert ewangelizacyjny, który od 2010 roku przyciąga wielotysięczną publiczność z Polski i z zagranicy. Na scenie BJJ prezentowały się dotychczas gwiazdy muzyki chrześcijańskiej światowego formatu: Leeland (USA), Israel Houghton & New Breed (USA), Martin Smith (UK), Mietek Szcześniak, Trzecia Godzina Dnia, Artaszes „ARCI” Baroyan (Armenia), Viola Brzezińska, Beata Bednarz, New Life ‚M, Mate.o, Deus Meus i wielu, wielu innych.

Celem Koncertu od początku jest budowanie jedności w wymiarze religijnym, rodzinnym i społecznym. Organizatorzy chcą pokazać nowe, dynamiczne i pełne zaangażowania chrześcijaństwo. Człowiek wierzący to nie archaicznie myślący konserwatysta, ale nowoczesny i racjonalny członek polskiego i europejskiego społeczeństwa, który nie boi się mówić, że Bóg istnieje, jest Stworzycielem i działa w świecie. Szczególnymi adresatami przedsięwzięcia są rodziny, jednak, koncert jest okazją do zatrzymania się i refleksji dla wszystkich ludzi zabieganych, pochłoniętych codzienną pracą, niepotrafiących znaleźć czasu na refleksję i odpoczynek. Jak co roku na publiczność czekać będą także: miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska wydawców chrześcijańskich z muzyką, filmem oraz literaturą, stoiska wspólnot i kościołów chrześcijańskich oraz wiele innych atrakcji. Organizatorzy gwarantują, że każdy, kto 4 czerwca zawita do Mysłowic, będzie miał okazję do wyjątkowych muzycznych i duchowych przeżyć i do odczucia wszechogarniającej Potęgi Miłości.

Wypowiedź ks. Krzysztofa Bieli, moderatora ds. nowej ewangelizacji w Archidiecezji Katowickiej

Więcej informacji: