Got 0 bytes response, method=default Response decode error Katowice: Święcenia prezbiteratu

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających zasobów pamięci do wykonania żądanych operacji na root/images/GALERIE/Osoby/Neoprezbiterzy2015/Budniak_Przemyslaw.jpg. Dostępna ilość pamięci: -26476544 bajtów, wymagana ilość pamięci: 1279200 bajtów.

Podkreślając, że święcenia prezbiteratu są ważnym faktem związanym z przyszłością archidiecezji metropolita katowicki zaproszenie do udziału w uroczystości skierował do wszystkich diecezjan, a szczególnie do wiernych z parafii pochodzenia kandydatów do święceń, do młodzieży, do maturzystów odkrywających życiowe powołanie i do Służby Liturgicznej. „Proszę także o modlitwę w intencji nowych powołań do służby dziełu ewangelizacji świata” – dodał.

Diakoni mający przyjąć święcenia prezbiteratu 23 maja 2015 r.

{gallery height=200 rows=2 cols=4}Osoby/Neoprezbiterzy2015{/gallery}

Posłuchaj:
Wypowiedź metropolity katowickiego abp. Wiktora Skworca
Wypowiedź ks. Marka Panka, rektora Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach