Got 0 bytes response, method=default Response decode error Katowice: Święto Caritas

W tym roku obchody będą miały miejsce w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach. Początek o godz. 11.30.

Program spotkania przewiduje najpierw Godzinę Uwielbienia i Dziękczynienia Jezusowi Miłosiernemu. O godz.12.30 uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem bp. Marka Szkudły. Ok. godz. 13.15 spotkanie przy kawie, herbacie i kołoczu z metropolitą katowickim abp Wiktorem Skworcem.

Do udziału w Święcie Caritas Archidiecezji Katowickiej zaproszone są Parafialne Zespoły Caritas, Szkolne Koła Caritas pracownicy placówek Caritas Archidiecezji Katowickiej razem podopiecznymi.

Posłuchaj: Wypowiedź ks. Tomasza Nowaka, zastępcy dyrektora Caritas Archidiecezji Katowickiej