Got 0 bytes response, method=default Response decode error Pielgrzymka śląskiej młodzieży do Sanktuarium Bł. Karoliny w Zabawie

Pielgrzymka organizowana jest w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, których hasłem przewodnim są słowa: „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą”. W sposób szczególny patronować im będzie bł. Karolina Kózkówna, wzór prawdziwej pobożności i czystości.

Najważniejszym punktem pielgrzymki będzie Eucharystia sprawowana przez abp. Wiktora Skworca. Po Mszy św. nastąpi przekazanie młodym relikwii bł. Karoliny.

Program pielgrzymki:

10.00 – Rozpoczęcie (Sanktuarium w Zabawie): wprowadzenie o sanktuarium i bł. Karolinie, świadectwo. Modlitwa przy pomniku Ofiar Wypadków Drogowych. Zapoznanie się z ideą ośrodka terapeutycznego dla osób poszkodowanych w wypadkach, rodzin ofiar.

11.30 – Przerwa na kawę

12.00 – Przejazd do Wał-Rudy, zwiedzanie domu rodzinnego, Droga Krzyżowa, powrót do Zabawy

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

15.30 – Eucharystia pod przewodnictwem ks. Abpa Wiktora Skworca