Got 0 bytes response, method=default Response decode error Pielgrzymka przewodników PTTK do Piekar Śląskich

Pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 8 listopada br. Początek o godz. 10.30. Mszy św. przewodniczyć będzie metropolita katowicki abp Wiktor Skworc. „Będziemy dziękować Bogu za szczęśliwe powroty do domów. W sercach i modlitwach będziemy mieli także tych, którzy w tym roku powędrowali szlakiem do nieba” – zapowiadają organizatorzy. Ks. Damian Bednarski, postulator procesu beatyfikacyjnego przybliży uczestnikom pielgrzymki postać sługi Bożego ks. Jan Machy.

Program pielgrzymki :

10.30 – Rajski Plac – zapisy uczestników pielgrzymki

11.00 – Eucharystia w Bazylice celebrowana przez metropolitę katowickiego abpa Wiktora Skworca

12.00 – 12.45 – przerwa kawowa

12.45 – Konferencja ks. dra Damiana Bednarskiego w auli sanktuaryjnej: „Sługa Boży z Chorzowa – ks. Jan Macha”

14.30 – Podsumowanie , komunikaty i przejście pod pomnik św. Jana Pawła II zapalenie zniczy i zakończenie pielgrzymki

Posłuchaj: Wypowiedź ks. Piotra Wenzla, kapelana przewodników turystycznych województwa śląskiego