Got 0 bytes response, method=default Response decode error Ustanowienie nowych animatorów ministrantów

Krzyże animatorskie otrzyma ok. 80 ministrantów. 90 rozpocznie przygotowanie do podjęcia tej funkcji w przyszłym roku.

Uczestnicy sobotniej uroczystości będą mieli możliwość uczczenia relikwii patrona ministrantów św. Tarsycjusza.

O godz. 11.00 rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem wikariusza generalnego archidiecezji katowickiej ks. Grzegorza Olszowskiego. Zostaną podczas niej pobłogosławione świece rekolekcyjne, które otrzymają prowadzący tegoroczne rekolekcje wakacyjne dla ministrantów.

Posłuchaj: Wypowiedź ks. Cezariusza Wali, diecezjalnego duszpasterza ministrantów

Link do strony Duszpasterstwa  Ministrantów  Archidiecezji  Katowickiej http://www.ministranci.archidiecezjakatowicka.pl

Metropolitalne Święto Rodziny

MSR