Rozpoczną się o godz. 12.00 Mszą św. w intencji dzieci w katedrze Chrystusa Króla, której będzie przewodniczył metropolita katowicki abp Wiktor Skworc. O godz. 13.00 nastąpi uroczysty przemarsz do kurialnych ogrodów, gdzie stanie scena i przygotowanych zostanie szereg atrakcji.

Szczegóły:

Wydarzenia na scenie:

13.15  „Chrześcijanin Tańczy” chrześcijańska Dyskoteka –  prowadzi Ośrodek ks. Blachnickiego

14.00 Ewangelizacyjne Przedstawienie

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i „Boska Poczta”, wysyłamy Listy (modlitwa) do Pana Jezusa 15.30 Podziękowania i zakończenie

Atrakcje w ogrodach:

W tym czasie (od 13.30 – 17.00 w razie pogody, 15.30 w deszczowy dzień) Dmuchany Plac Zabaw, gry i zabawy sportowe, malowanie i rysowanie, farbowanie włosów, konkursy, quizy, tworzenie koralików, „Boża Poczta” - przy pomocy kapłana, kleryków – będzie można napisać list do Pana Boga, który wspólnie wyślemy w czasie Koronki, itp. (ok.10 specjalistycznych stanowisk). Ciepły posiłek, lody, symboliczne paczki.

Posłuchaj: Wypowiedź ks. Tomasza Nowaka, zastępcy dyrektora Caritas Archidiecezji Katowickiej

Zobacz: Plakat

Metropolitalne Święto Rodziny