Got 0 bytes response, method=default Response decode error Mysłowice: Podsumowanie Roku kard. Augusta Hlonda

W najbliższą niedzielę, 27 października, w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłowicach odbędzie się uroczyste podsumowanie obchodów Roku Kardynała Augusta Hlonda w tym mieście.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą św. pod przewodnictwem metropolity katowickiego abp. Wiktora skworca. O godz. 19.00 zgromadzeni goście będą mieli okazję obejrzeć widowisko słowno - muzyczne „Między Mysłowicami a niebem” wystawione przez Górnośląską Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. kard. A. Hlonda oraz Mysłowicki Ośrodek Kultury.

Więcej o obchodach Roku Kardynała Augusta Hlonda   w Mysłowicach http://myslowice.pl/page/1177,rok-2013-rokiem-kard-augusta-hlonda.html

Metropolitalne Święto Rodziny

MSR