Got 0 bytes response, method=default Response decode error Piekary Śl.: Jubileuszowa Pielgrzymka Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów i Pracowników Oświaty

W sobotę, 5 października br., odbędzie się w piekarskim sanktuarium X Jubileuszowa Pielgrzymka Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów i Pracowników Oświaty. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Wierzę w Syna Bożego”. Kaznodzieją i gościem spotkania będzie bp Edward Dajczak, ordynariusz diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej oraz delegat Episkopatu Polski d.s. duszpasterstwa nauczycieli. Będzie on również przewodniczył Mszy św.

Program pielgrzymki:

godz. 9.30 - złożenie kwiatów pod pomnikiem bł. Jana Pawła II na Kalwarii

godz. 10.00 - Msza święta w Bazylice. Homilię wygłosi bp Edward Dajczak

godz. 11.30 - 12.30 - panel dyskusyjny nt. "Szkolna wieża Babel, czyli o sztuce rozmowy nauczycieli i uczniów" (uczestnicy panelu: bp Edward Dajczak, prof. Helena Synowiec, dr Danuta Krzyżyk - UŚ Katowice, Marcin Jakimowicz - redaktor „Gościa Niedzielnego”)

godz. 12.30 - 13.30 - wspólne spotkanie przy kawie

godz. 14.00 - modlitwa uwielbienia (kościół kalwaryjski)

godz. 14.30 - rozesłanie uczestników

Metropolitalne Święto Rodziny