Got 0 bytes response, method=default Response decode error Informacja 37/08/2012

Turza Śl., Piekary Śl.: Pielgrzymka ministrantów

Do Turzy Śl. i do Piekar Śl. będą w dniach 30 i 31 sierpnia br. (czwartek i piątek) pod hasłem „Kościół jest naszym domem” pielgrzymować ministranci archidiecezji katowickiej. W tym roku podczas pielgrzymek będą poznawać postać sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Zarówno w Turzy, jak i w Piekarach obecny będzie metropolita katowicki abp Wiktor Skworc.
W Turzy Śl. spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00, w Piekarach Śl. o godz. 9.30 (na Kalwarii).
Ministranci przybędą w swoich strojach liturgicznych. Zaproszeni do udziału są również ministranci-seniorzy.

Załączniki
Wypowiedź – ks. Cezariusz Wala, nowy duszpasterz ministrantów w archidiecezji katowickiej – mp3
Plakat zapowiadający tegoroczną pielgrzymkę ministrantów - jpg